Skladišče 1
99,35 EUR / kos
Za 4 gume 397,39 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784357256 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | AP3 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK UHP 205/40 R18 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,60 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 205/40 R18 86W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 205/40 R18 86V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 81,16 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS-01 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,20 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 205/40 R18 86W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,35 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,04 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 205/40 R18 86Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,60 EUR
Preveri zalogo
Toyo OBSERVE S944 XL 205/40 R18 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,20 EUR
Preveri zalogo
Dunlop BLUE RESPONSE TG 205/40 R18 86W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 121,63 EUR
Preveri zalogo

