Skladišče 1
293,06 EUR / kos
Za 4 gume 1.172,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563520919 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127A AO XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 148,77 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,99 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/45 R21 113Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 222,61 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/45 R21 113W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 223,83 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS220PRO 285/45 R21 113W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,41 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 285/45 R21 113V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,04 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A AO SOUND ABSORBER XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 274,50 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO A MO1 XL 285/45 R21 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 280,28 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A AO XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 281,86 EUR
Preveri zalogo

