Skladišče 1
227,24 EUR / kos
Za 4 gume 908,98 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
211,99 EUR / kos
Za 4 gume 847,97 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
213,52 EUR / kos
Za 4 gume 854,09 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622223976 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 16.32 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 148,77 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,99 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/45 R21 113Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 222,61 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/45 R21 113W RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 223,83 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS220PRO 285/45 R21 113W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,41 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,36 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 285/45 R21 113V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,04 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 285/45 R21 113Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 267,92 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO ASIM. 285/45 R21 113W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 274,50 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A AO XL 285/45 R21 113Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 283,55 EUR
Preveri zalogo

