Skladišče 7
85,65 EUR / kos
Za 4 gume 342,59 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322433962 |
| Znamka | Lassa |
| Model | MULTIWAYS-C |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 12.59 kg |
Priporočamo
Aplus A867 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,42 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 185/75 R16 104S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 61,16 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 185/75 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,24 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,93 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,68 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 185/75 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 185/75 R16 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,87 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 185/75 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,43 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS VAN 185/75 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,28 EUR
Preveri zalogo

