Skladišče 7
252,40 EUR / kos
Za 4 gume 1.009,60 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033606828 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | R02 PROFUEL X DRIVE |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 124 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 23.6 kg |
Priporočamo
Avantech APR1000 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 154,48 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 155,76 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,87 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 167,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,47 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 177,47 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL STEER 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 223,78 EUR
Preveri zalogo
Sava AVANT 4 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 227,26 EUR
Preveri zalogo
Sava ORJAK 4 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 227,26 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 205/75 R17.5 124M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 246,47 EUR
Preveri zalogo

