Skladišče 7
307,69 EUR / kos
Za 4 gume 1.230,77 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859305525600 |
| Znamka | Trazano |
| Model | NOVO TRANS T47 |
| Širina | 385 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 160 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 66.7 kg |
Priporočamo
Trazano SMART TRANS T48 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 280,88 EUR
Preveri zalogo
Avantech TRR1000 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 288,54 EUR
Preveri zalogo
Avantech STR1000 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 289,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS T47 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S16 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 319,18 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S17 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 320,46 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R-T30 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 333,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R-S30 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 343,44 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ300 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 357,48 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH110(ST) 3PMSF 385/55 R22.5 160K
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 358,31 EUR
Preveri zalogo

