Skladišče 1
61,68 EUR / kos
Za 4 gume 246,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6972435766025 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS 185/60 R16 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER 185/60 R16 86H
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,14 EUR
Preveri zalogo
Semperit MASTER-GRIP 2 185/60 R16 86H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,01 EUR
Preveri zalogo
Semperit MASTER-GRIP 2 185/60 R16 86H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 93,90 EUR
Preveri zalogo

