Skladišče 3
143,95 EUR / kos
Za 4 gume 575,79 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956255770 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Nexen NFERA SU1 255/40 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,12 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 2 255/40 R17 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 129,50 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 255/40 R17 98Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,12 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 255/40 R17 94Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,83 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 255/40 R17 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,95 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117 255/40 R17 94W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 145,22 EUR
Preveri zalogo
Nankang NS-2R (SEMI-SLICK) XL 255/40 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 147,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook K117 255/40 R17 98Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,48 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 255/40 R17 98Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 152,77 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V103 Z.P.S 255/40 R17 94Y RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 164,07 EUR
Preveri zalogo

