Skladišče 1
76,31 EUR / kos
Za 4 gume 305,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6921109077646 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GL 4SEASON+ XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/45 R19 96W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,98 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/45 R19 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,46 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,09 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/45 R19 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,43 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/45 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 225/45 R19 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,21 EUR
Preveri zalogo
Firestone DESTINATION HP 225/45 R19 96W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,33 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 225/45 R19 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,68 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/45 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,75 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/45 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,31 EUR
Preveri zalogo

