CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 SEAL FR XL 235/45 R21 101T
Skladišče 1
256,58 EUR / kos
Za 4 gume 1.026,32 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
265,08 EUR / kos
Za 4 gume 1.060,33 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238092240 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 SEAL FR XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.42 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 128,09 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,37 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 132,58 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 235/45 R21 101Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 183,30 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,95 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 206,16 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 SUV 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,29 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,35 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E AO SEAL XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,63 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E SEAL XL 235/45 R21 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,96 EUR
Preveri zalogo

