Skladišče 3
83,58 EUR / kos
Za 4 gume 334,33 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703082958 |
| Znamka | Sebring |
| Model | UL.HIGH PERF. |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10.5 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R18 94Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 64,90 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/35 R18 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,20 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/35 R18 94Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,76 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/35 R18 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/35 R18 94W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/35 R18 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 255/35 R18 94Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Sebring UL.HIGH PERF. 255/35 R18 94W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,58 EUR
Preveri zalogo

