Skladišče 7
144,68 EUR / kos
Za 4 gume 578,71 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707087768 |
| Znamka | Michelin |
| Model | E PRIMACY |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 175/65 R17 87V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,34 EUR
Preveri zalogo
Falken SINCERA SN110A 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,40 EUR
Preveri zalogo
Semperit ALLSEASON-GRIP 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,61 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER ALL SEASON 175/65 R17 87H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ALL SEASON 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,18 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-GRIP 5 175/65 R17 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,51 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,74 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA AS 6 ENLITEN 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 110,91 EUR
Preveri zalogo
Continental ALLSEASONCONTACT 2 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,81 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 175/65 R17 87H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 134,17 EUR
Preveri zalogo

