BRIDGESTONE POTENZA SPORT R2 ENLITEN XL 265/30 R19 93Y
Skladišče 1
233,30 EUR / kos
Za 4 gume 933,22 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342927411 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT R0 Enliten XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/30 R19 93Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,85 EUR
Preveri zalogo
Laufenn LK03 265/30 R19 93(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 143,96 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V105S RPB XL 265/30 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 184,61 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/30 R19 93Y
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 265/30 R19 93(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 200,71 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT R2 ENLITEN XL 265/30 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 233,30 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/30 R19 93Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,36 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) AO XL 265/30 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 239,45 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/30 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 242,55 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 265/30 R19 93Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 247,63 EUR
Preveri zalogo

