CONTINENTAL CROSS CONTACT LX2 255/60 R17 106H RFP
Skladišče 7
119,33 EUR / kos
Za 4 gume 477,30 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238543230 |
| Znamka | Continental |
| Model | CROSS CONTACT LX2 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.56 kg |
Priporočamo
Bridgestone LM80 EVO 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 77,17 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,72 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 81,96 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/60 R17 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,05 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 255/60 R17 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE ALPIN LA2 255/60 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/60 R17 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,04 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 255/60 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo

