Skladišče 1
108,02 EUR / kos
Za 4 gume 432,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
110,28 EUR / kos
Za 4 gume 441,10 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
109,48 EUR / kos
Za 4 gume 437,90 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622222238 |
| Znamka | Nexen |
| Model | NBLUE 4 SEASON 2 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.8 kg |
Priporočamo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/50 R19 102T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/50 R19 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,54 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 215/50 R19 93T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,02 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 215/50 R19 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 112,00 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 215/50 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 112,58 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 215/50 R19 93T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 119,86 EUR
Preveri zalogo
Semperit ALLSEASON-GRIP 2 215/50 R19 93T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 122,13 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal ALL SEASON EXPERT 3 FR 215/50 R19 93T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,73 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA AS 6 ENLITEN XL 215/50 R19 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 138,29 EUR
Preveri zalogo

