*Slika je simbolična
Skladišče 2
354,57 EUR / kos
Za 4 gume 1.418,26 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 0029142829645 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 30.84 kg |
Priporočamo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 315/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,45 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 315/70 R17 121S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,50 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 OWL 315/70 R17 121S
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 241,40 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3300 315/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,53 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER S/T MAXX 315/70 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 320,47 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER STT PRO 315/70 R17 121Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 354,57 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich KM3 315/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 435,81 EUR
Preveri zalogo

