*Slika je simbolična
Skladišče 7
245,53 EUR / kos
Za 4 gume 982,10 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801702728 |
| Znamka | Comforser |
| Model | CF3300 |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 30.88 kg |
Priporočamo
Aplus SHREDDER RT POR 315/70 R17 121Q
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 155,93 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 OWL 315/70 R17 121S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 243,57 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3300 315/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,53 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER ST MAXX P.O.R BSW 315/70 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 309,11 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R RWL 315/70 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 333,75 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich KM3 315/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 435,81 EUR
Preveri zalogo

