Skladišče 1
365,24 EUR / kos
Za 4 gume 1.460,97 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227433654 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO(PZ5) MO |
| Širina | 325 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Vredestein ULTRAC PRO XL 325/35 R22 114Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 270,60 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 325/35 R22 114Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 278,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 325/35 R22 114Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 283,45 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 325/35 R22 114W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 325,73 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 325/35 R22 114W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 332,30 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ5) MO 325/35 R22 110Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 365,24 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-5P MO FR 325/35 R22 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 366,11 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A 325/35 R22 114W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 373,59 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 325/35 R22 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 387,78 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-6 MO1 FR XL 325/35 R22 114Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 398,41 EUR
Preveri zalogo

