Skladišče 7
57,58 EUR / kos
Za 4 gume 230,34 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9990830023343 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | INCURRO W870 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.69 kg |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO W870 285/45 R19 111H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 285/45 R19 111W
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 285/45 R19 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,82 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT431 SUV 285/45 R19 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 118,79 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 285/45 R19 111W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 122,00 EUR
Preveri zalogo
Avon ZX7 285/45 R19 111W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,03 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE SPORT 3 285/45 R19 111W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA RU1 XL 285/45 R19 111W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R19 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,95 EUR
Preveri zalogo

