Skladišče 1
70,71 EUR / kos
Za 4 gume 282,85 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913147840 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GHT 500 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,81 EUR
Preveri zalogo
Maxxis WP6 SUV XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 67,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,84 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Goldline GHT 500 XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,71 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,97 EUR
Preveri zalogo
Minerva S220 235/65 R17 108H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,37 EUR
Preveri zalogo

