Skladišče 1
155,27 EUR / kos
Za 4 gume 621,08 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
152,65 EUR / kos
Za 4 gume 610,59 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
156,60 EUR / kos
Za 4 gume 626,41 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227466409 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.56 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/35 R19 88W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,34 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,83 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/35 R19 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 225/35 R19 88W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 74,68 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R19 88V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,59 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,33 EUR
Preveri zalogo

