Skladišče 1
181,87 EUR / kos
Za 4 gume 727,48 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956689414 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 265/40 R20 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 265/40 R20 104Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,57 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/40 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 127,10 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 265/40 R20 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,71 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/40 R20 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,87 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/40 R20 104(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 265/40 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 194,37 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/40 R20 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 196,42 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 265/40 R20 104Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 197,21 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 265/40 R20 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 209,48 EUR
Preveri zalogo

