Skladišče 7
48,92 EUR / kos
Za 4 gume 195,67 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9997322145315 |
| Znamka | Lassa |
| Model | GREENWAYS |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 73 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 5.33 kg |
Priporočamo
Ling Long G-M ALL SEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,45 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,33 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 155/65 R13 73T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 31,53 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,74 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,96 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/65 R13 73T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,13 EUR
Preveri zalogo

