Skladišče 6
206,73 EUR / kos
Za 4 gume 826,93 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
218,95 EUR / kos
Za 4 gume 875,81 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814924164 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | BLUE-W V905 RPB |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO W870 285/45 R19 111H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 285/45 R19 111W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 94,48 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 285/45 R19 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 285/45 R19 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,82 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT431 SUV 285/45 R19 107V
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 122,19 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 285/45 R19 111H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 126,52 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R19 111Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 132,58 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 285/45 R19 111W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 135,56 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA RU1 XL 285/45 R19 111W
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 142,69 EUR
Preveri zalogo

