CONTINENTAL CROSS CONTACT ATR 235/75 R15 109T RFP
Skladišče 7
105,37 EUR / kos
Za 4 gume 421,46 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238180855 |
| Znamka | Continental |
| Model | CROSS CONTACT ATR |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.21 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL XL 235/75 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 235/75 R15 105T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,21 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 1 235/75 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,63 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/75 R15 109H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 XL 235/75 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 235/75 R15 110Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,18 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT 235/75 R15 109T RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,85 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 235/75 R15 104S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 95,99 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 235/75 R15 104Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,84 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 235/75 R15 109T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,61 EUR
Preveri zalogo

