Skladišče 7
441,66 EUR / kos
Za 4 gume 1.766,66 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227285284 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION WINTER J XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.4 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 295/35 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,73 EUR
Preveri zalogo
Continental TS-860 S NE0 XL 295/35 R22 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 374,64 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 295/35 R22 108Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 379,16 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT NE0 ENLITEN XL 295/35 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 380,49 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION VOL PNCS ELECT XL 295/35 R22 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 388,66 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 295/35 R22 108Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 393,06 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/35 R22 108Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 419,88 EUR
Preveri zalogo
Continental WINTER CONTACT TS870P 295/35 R22 108W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 430,78 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON 295/35 R22 108Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 432,32 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION WINTER 295/35 R22 108W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 441,66 EUR
Preveri zalogo

