| EAN | 4038526521170 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.394 kg |
Priporočamo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/50 R19 102T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,64 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/50 R19 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,54 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 215/50 R19 93T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 108,02 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 215/50 R19 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 112,00 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 215/50 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 112,58 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 215/50 R19 93T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 119,86 EUR
Preveri zalogo
Semperit ALLSEASON-GRIP 2 215/50 R19 93T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 122,13 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal ALL SEASON EXPERT 3 FR 215/50 R19 93T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,73 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA AS 6 ENLITEN XL 215/50 R19 93H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 138,29 EUR
Preveri zalogo

