Skladišče 3
101,02 EUR / kos
Za 4 gume 404,06 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
100,60 EUR / kos
Za 4 gume 402,38 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563231525 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RA08 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9 kg |
Priporočamo
Lassa TRANSWAY 2 175/75 R14 99T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,84 EUR
Preveri zalogo
Hankook RA08 175/75 R14 99Q
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 100,60 EUR
Preveri zalogo

