| EAN | 5452000684073 |
| Znamka | Fulda |
| Model | ECOCONTROL HP 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 225/50 R16 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/50 R16 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 225/50 R16 92V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,19 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/50 R16 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/50 R16 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,46 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 225/50 R16 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,46 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD PERFORMANCE 225/50 R16 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 225/50 R16 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 225/50 R16 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,14 EUR
Preveri zalogo

