Skladišče 1
336,34 EUR / kos
Za 4 gume 1.345,36 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227430127 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO E* ELECT XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.55 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,00 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 275/35 R22 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 174,00 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/35 R22 104Y
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 207,64 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 213,80 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/35 R22 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,29 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 238,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 240,46 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT UHP 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 247,99 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 275/35 R22 104Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 266,40 EUR
Preveri zalogo

