Skladišče 1
160,11 EUR / kos
Za 4 gume 640,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
195,58 EUR / kos
Za 4 gume 782,31 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
152,76 EUR / kos
Za 4 gume 611,03 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227388312 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/40 R19 93W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,44 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 225/40 R19 93Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,78 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,95 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/40 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Petlas SNOWMASTER 2 SPORT XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,95 EUR
Preveri zalogo

