Skladišče 1
87,39 EUR / kos
Za 4 gume 349,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6969999055023 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/40 R19 93W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,73 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,44 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 225/40 R19 93Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,78 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,95 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/40 R19 93Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Petlas SNOWMASTER 2 SPORT XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,95 EUR
Preveri zalogo

