Skladišče 2
293,89 EUR / kos
Za 4 gume 1.175,54 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
246,41 EUR / kos
Za 4 gume 985,64 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526032119 |
| Znamka | Sava |
| Model | AVANT 4 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 132 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak / Avtobus |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 30.7 kg |
Priporočamo
Avantech APR1000 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 146,82 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 146,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 155,76 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 155,76 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,59 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ305 235/75 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KLS200 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,96 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 235/75 R17.5 132M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,96 EUR
Preveri zalogo

