| EAN | 4038526521460 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 9.45 kg |
Priporočamo
Michelin PRIMACY 5 ENERGY XL 195/55 R19 94T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,76 EUR
Preveri zalogo

