| EAN | 4038526523044 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.343 kg |
Priporočamo
Minerva F205 255/40 R20 101Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/40 R20 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/40 R20 101W
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,31 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/40 R20 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,52 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/40 R20 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,09 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 255/40 R20 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/40 R20 101W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,58 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 255/40 R20 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,69 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/40 R20 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,83 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 255/40 R20 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 135,43 EUR
Preveri zalogo

