Skladišče 1
246,39 EUR / kos
Za 4 gume 985,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
239,02 EUR / kos
Za 4 gume 956,06 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227352672 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO MGT |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 82,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 275/40 R19 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,97 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,76 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 102,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 275/40 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 275/40 R19 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,45 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,93 EUR
Preveri zalogo

