*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448262 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/40 R21 109Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 123,34 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,07 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO CORSA PZC4 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/40 R21 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,69 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 285/40 R21 109W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 199,21 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/40 R21 109Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,55 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/40 R21 109Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,30 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 285/40 R21 109W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,60 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 285/40 R21 109H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 247,73 EUR
Preveri zalogo

