| EAN | 4038526100160 |
| Znamka | Fulda |
| Model | MULTICONTROL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.881 kg |
Priporočamo
Starmaxx ICEGRIPPER W850 245/45 R18 100V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Hifly WIN-TURI 212 XL 245/45 R18 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,96 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,20 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,16 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 245/45 R18 100W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,19 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,05 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 245/45 R18 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,40 EUR
Preveri zalogo

