Skladišče 7
103,15 EUR / kos
Za 4 gume 412,59 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8605068712883 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 13.23 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 265/30 R22 97Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 82,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 265/30 R22 97Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/30 R22 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/30 R22 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 278,47 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 7 265/30 R22 97Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 338,07 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 265/30 R22 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 361,78 EUR
Preveri zalogo

