*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448156 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 20 kg |

