Skladišče 3
95,10 EUR / kos
Za 4 gume 380,41 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
93,86 EUR / kos
Za 4 gume 375,42 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563538266 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 |
| Širina | 135 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 70 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 5.1 kg |
Priporočamo
Minerva FROSTRACK HP 135/70 R15 70T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,43 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750 135/70 R15 70T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,86 EUR
Preveri zalogo
Continental ECOCONTACT EP 135/70 R15 70T RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,73 EUR
Preveri zalogo

