Skladišče 7
414,11 EUR / kos
Za 4 gume 1.656,44 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227267136 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P ZERO |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.3 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/30 R22 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 190,68 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 200,80 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 235,48 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 247,04 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 266,79 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,70 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 289,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 SUV 315/30 R22 107(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 290,29 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 349,00 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 367,26 EUR
Preveri zalogo

