Skladišče 1
226,01 EUR / kos
Za 4 gume 904,04 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956683177 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Bridgestone D.SPORT HP 315/35 R21 111(Y)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 315/35 R21 111Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 100,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 315/35 R21 111Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,36 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/35 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,58 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/35 R21 111W
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,91 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V905 315/35 R21 111W
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,25 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 315/35 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 206,80 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 315/35 R21 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,15 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 315/35 R21 111Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 226,01 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 315/35 R21 111W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 262,60 EUR
Preveri zalogo

