Skladišče 2
354,61 EUR / kos
Za 4 gume 1.418,43 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526477439 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.112 kg |
Priporočamo
Continental CROSS CONTACT UHP 295/40 R21 111W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/40 R21 111Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 103,54 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 295/40 R21 111W
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,28 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 215,96 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 230,40 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01A 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 235,40 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 295/40 R21 111V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,65 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,85 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T005 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,83 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 244,33 EUR
Preveri zalogo

