Skladišče 7
237,85 EUR / kos
Za 4 gume 951,40 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563472843 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127A XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.01 kg |
Priporočamo
Continental CROSS CONTACT UHP 295/40 R21 111W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/40 R21 111Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,54 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 295/40 R21 111W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 109,76 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO 295/40 R21 111V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 134,69 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 230,61 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 295/40 R21 111V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,65 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,85 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01A 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 258,62 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO 295/40 R21 111Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 259,95 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01A 295/40 R21 111Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 261,55 EUR
Preveri zalogo

