Skladišče 1
226,51 EUR / kos
Za 4 gume 906,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
220,83 EUR / kos
Za 4 gume 883,33 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563634890 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137A XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,38 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,69 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 124,00 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 275/40 R21 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,58 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 170,31 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 195,58 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,43 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/40 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,83 EUR
Preveri zalogo

