Skladišče 7
71,86 EUR / kos
Za 4 gume 287,42 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 860506872616 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | SPORT MASTER CS |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.52 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/55 R19 97V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 205/55 R19 97V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 64,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,17 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,20 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,74 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 205/55 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 95,91 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,20 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 205/55 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,89 EUR
Preveri zalogo

