Skladišče 1
98,41 EUR / kos
Za 4 gume 393,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
103,82 EUR / kos
Za 4 gume 415,29 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
95,88 EUR / kos
Za 4 gume 383,52 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622223587 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.29 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/55 R19 97V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/55 R19 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,34 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 205/55 R19 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,17 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,74 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 205/55 R19 97V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 95,88 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 205/55 R19 97V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,20 EUR
Preveri zalogo

