Skladišče 1
80,93 EUR / kos
Za 4 gume 323,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
77,51 EUR / kos
Za 4 gume 310,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
82,13 EUR / kos
Za 4 gume 328,53 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563526614 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750 ALLSEASON |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6.9 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,29 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 155/60 R15 74H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 155/60 R15 74T RFP
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,26 EUR
Preveri zalogo
Comforser SPORTS K4 155/60 R15 74H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo

