Skladišče 7
99,18 EUR / kos
Za 4 gume 396,71 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322437441 |
| Znamka | Lassa |
| Model | TRANSWAY 3 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 14.23 kg |
Priporočamo
Goldline GL 4SEASON LT+ 205/75 R16 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,51 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 205/75 R16 113R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,33 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 205/75 R16 110R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,67 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 205/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 205/75 R16 110T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,88 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 205/75 R16 110R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,09 EUR
Preveri zalogo

